Tribe agile coach (w/m/d)

PUB254705

Ihre Aufgaben

Chcete udělat krok vpřed a posunout Vaši kariéru? S Brunelem dostanete příležitost růst a účastnit se několika projektů ročně u nadnárodních společností a získávat tak jedinečné know-how na českém trhu. Pojďte se stát jedničkou a udělejte první krok právě teď. Přihlašte se na pozici Tribe agile coach.

Jaká práce vás čeká v roli Tribe agile coache?

  • Budete stavět a řídít celý tribe po procesní stránce (spolu s Tribe leadem a IT area leadem);
  • Budete stát u zrodu squadů a pomáhat Tribe leadovi s výběrem agilních koučů pro jednotlivé squady;
  • Budete důležitým partnerem pro Tribe leada a IT area leada;
  • Budete nastavovat zrcadlo ostatním. S vašimi objektivními feedbacky budete podporovat tribe v překonávání překážek v každodenní práci;
  • Budete fungovat jako agilní kouč/ka pro Tribe leada a IT area leada a squadové agile coache v tribu;
  • Budete podporovat sdílení znalostí a rozšiřování agilní expertízy uvnitř tribu;
  • Budete aktivní člen/ka týmu a budete navrhovat řešení daných úkolů;
  • Budete se starat o to, aby členové tribu neztráceli motivaci;
  • Budete facilitovat a moderovat setkávání v tribu (spolupráce s Tribe leadem, IT area leadem a Product ownery).

Ihre Qualifikationen

  • Hluboké znalosti a zkušenosti minimálně se dvěma agilními metodologiemi (např. SCRUM, Kanban, XP, DSDM);
  • Zkušenost se Scaled Agile (např. LeSS, SAFe, DAD);
  • Zkušenosti s coachingem managementu;
  • Minimálně tříleté zkušenosti s agile coachingem;
  • Zkušenosti s vedením týmu;
  • Schopnost si účelně zorganizovat práci, čas i lidi okolo sebe.

Ihre Vorteile

  • Získáte zázemí globální společnosti, která působí na trhu od roku 1976;
  • S Brunelem se dostanete k těm nejlepším projektům u těch nejzajímavějších společností – od českých až po velké mezinárodní korporace v automobilovém, průmyslovém, výrobním a IT odvětví;
  • Budete s námi spolupracovat dlouhodobě na vícero projektech, což vám zajistí rychlejší růst vlastní odbornosti a tím i rychlejší navyšování vašeho platového ohodnocení;
  • Na jednotlivých projektech budete zákazníky vnímán jako expert s prestiží externisty;
  • Každý konzultant má přiděleného svého Account Managera – ten rozumí dané oblasti, kterou má na starost, a může tak vhodně vyhodnotit situaci na projektu a být Vám oporou.

Dále Vás v Brunelu čeká:
Nadstandardní finanční balíček s individuálním odhodnocením za každý úspěšně realizovaný projekt. Jako našeho projektového konzultanta Vás budeme v Brunelu podporovat na projektech u našich zákazníků a pomůžeme Vám rozvíjet Váš potenciál na interních i externích školeních. V Brunelu se můžete těšit na coffee breaky, letní party, vánoční večírek a mnoho dalších hezkých týmových zážitků.

Brunel Mitarbeiter aus Ulm am Arbeitsplatz

Werde Teil des Brunel Teams

Jako zaměstnanec Brunelu se můžete těšit na atraktivní pracovní náplň v oblasti Vaší odbornosti, zajímavé kariérní vyhlídky, bezpečné zázemí stabilní mezinárodní společnosti a rozmanité projekty v engineeringu. Jen v DACH+CZ regionu má společnosat Brunel více než 40 poboček a 2 vývojová centra. Po celém světě v současné době máme více než 117 kanceláří a zaměstnáváme více než 14 500 zaměstnanců.

Senden Sie uns noch heute Ihre Bewerbung zu

Der Bewerbungsprozess bei Brunel ist einfach und schnell. Dafür benötigen Sie folgende Unterlagen:

  • Abschlusszeugnisse und Qualifikationen (optional)
  • Arbeitszeugnisse (optional)
  • Motivationsschreiben (optional)
  • Aktueller Lebenslauf

Wir stehen für Rückfragen zur Verfügung

Haben Sie fragen zur ausgeschriebenen Stelle? Ihr Ansprechpartner Evgenia Pasedko versucht Ihnen bestmöglich weiterzuhelfen. Bitte geben Sie bei Fragen stets die Kennziffer des Stellenangebots an.
PUB254705

Ansprechpartner

Evgenia Pasedko
Brunel Czech Republic Prague
e.pasedko@brunel.net