Supplier Quality engineer (w/m/d)

PUB268759

Ihre Aufgaben

Jste odborník na kvalitu a
hledáte příležitost ke kariérnímu a osobnímu růstu a získání zkušeností na
rozmanitých projektech napříč engineeringem a automotive? Pak reagujte na
tuto pracovní nabídku a staňte se naším novým inženýrem dodavatelské kvality.

  • Odpovědnost za přidělený projekt v rámci předsérie a série;
  • Orientace na dodavatele;
  • Plánování kvality (APQP) a uvolnění výrobního procesu a produktu (VDA2) s dodavateli;
  • Účast na kick-off meetingu před nominací dodavatele;
  • Dohody kvality s dodavateli;
  • Tvorba kontrolních plánů pro nakupovaný materiál;
  • Provádění auditů dodavatelů (VDA 6.3);
  • Příprava podkladů k eskalaci dodavatelů;
  • Roční hodnocení dodavatelů;
  • Sledovat interní a externí KPI a vypracování nápravných opatření;
  • Zodpovědnost za zpracování dodavatelských reklamací, 8D, Problem solving.

Ihre Qualifikationen

  • VŠ vzdělání;
  • Znalost systému řízení kvality IATF 16949;
  • Znalost Formel Q výhodou;
  • Praxe s používáním zákaznického portálu B2B skupiny Volkswagen výhodou;
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci;
  • Znalost procesní FMEA;
  • Znalost APQP, PPAP;
  • Znalost standardů VDA (VDA 2, VDA 6.3);
  • Znalost nástrojů řešení problému (8D, Ishikawa, 5 Why);
  • Znalost nástrojů SPC;
  • Znalost D/TLD;
  • Flexibilita, ochota cestovat;
  • Znalost práce s PC (Excel, Power Point);
  • Znalost Aj na úrovni B2;
  • Znalost Nj na úrovni B2;

Ihre Vorteile

  • Získáte zázemí globální společnosti, která působí na trhu od roku 1976;
  • S Brunelem se dostanete k těm nejlepším projektům u těch nejzajímavějších společností – od českých až po velké mezinárodní korporace v automobilovém, průmyslovém, výrobním a IT odvětví;
  • Budete s námi spolupracovat dlouhodobě na vícero projektech, což vám zajistí rychlejší růst vlastní odbornosti a tím i rychlejší navyšování vašeho platového ohodnocení;
  • Na jednotlivých projektech budete zákazníky vnímán jako expert s prestiží externisty;
  • Každý konzultant má přiděleného svého Account Managera – ten rozumí dané oblasti, kterou má na starost, a může tak vhodně vyhodnotit situaci na projektu a být Vám oporou.
Brunel Mitarbeiter aus Ulm am Arbeitsplatz

Werde Teil des Brunel Teams

Jako zaměstnanec Brunelu se
můžete těšit na atraktivní pracovní náplň v oblasti Vaší odbornosti, zajímavé
kariérní vyhlídky, bezpečné zázemí stabilní mezinárodní společnosti a rozmanité
projekty v engineeringu. Jen v DACH+CZ regionu má společnosat Brunel více než
40 poboček a 2 vývojová centra. Po celém světě v současné době máme více než
117 kanceláří a zaměstnáváme více než 14 500 zaměstnanců.

Senden Sie uns noch heute Ihre Bewerbung zu

Der Bewerbungsprozess bei Brunel ist einfach und schnell. Dafür benötigen Sie folgende Unterlagen:

  • Abschlusszeugnisse und Qualifikationen (optional)
  • Arbeitszeugnisse (optional)
  • Motivationsschreiben (optional)
  • Aktueller Lebenslauf

Wir stehen für Rückfragen zur Verfügung

Haben Sie fragen zur ausgeschriebenen Stelle? Ihr Ansprechpartner Oksana Tsyupa versucht Ihnen bestmöglich weiterzuhelfen. Bitte geben Sie bei Fragen stets die Kennziffer des Stellenangebots an.
PUB268759

Ansprechpartner

Oksana Tsyupa
Brunel Czech Republic Prague
o.tsyupa@brunel.net